Guille & Tete amor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guille & Tete amor

Dobrošli na prvi srpski forum posvećen ovim anđelčićima. ~~~welcome~~~
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)

Ići dole 
+2
*Anchy*
*Penelopa*
6 posters
AutorPoruka
*Penelopa*
Mali ljubicasti zmaj
Mali ljubicasti zmaj
*Penelopa*


Broj poruka : 315
Lokacija : Planeta Sirijus, carstvo Zmajeva :)
Datum upisa : 21.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePet Feb 22, 2008 5:25 pm

Meni je ova glumica jako lepa, a nasla sam dosta toga o njoj, i izgleda da je jako popularna...
Sta mislite o njoj?

evo nesto iz njene biografije...

***Elsa Pataki je jedna od najuspješnijih mladih glumica i uspeva na sceni već dugi niz godina. Nama je poznata iz serije ,,Los Serrano '' koja se emituje na TV Studio B . Rođena je 18.jula 1976.godine u Madridu u Španiji , majka joj je romanka , a otac Španac.Njen otac, Hose Francisko je hemičar , a njena majka je poznata novinarka. Studirala je na akademiji scenskih umetnosti u Madridu. U slobodno vreme uživa u slušanju muzike, u snowboardingu , voznji rolera i jahanju konja , čitanju knjiga i gledanju filmova. Glumila je sa Penelope Cruz , Samuel L. Jacksonom , Paz Vega i mnogim drugim poznatim glumcima . Najveću pažnju privukla je ulogom u filmu Snakes on a plane .

(na spanskom)
Nací el 18 de Julio de 1976 en Madrid, hija de padre español y madre rumana, a su vez mi madre es de padre rumano y madre
húngara, con lo que mi sangre se parece bastante a un Martini Dry: una medida de español, una medida de rumano y un golpe de húngaro, se agita bien y... ¡VOILÁ! aquí estoy yo.

De pequeña era tan rubia que, en un viaje a Suecia todo el mundo me hablaba en sueco, y ante mi cara de póquer, mis padres
se sentían en la obligación de explicarles que no les comprendía porque era española, ¿¿¿Españolaaaa??? claro que pensaban que les estaban tomando el pelo.

Uno de los rasgos de mi carácter es la tozudez, hasta tal punto que de niña mi tía me llamaba catir que significa asno en rumano...

Lo que sin duda alguna ha marcado mi infancia, y puede que toda mi vida, ha sido mi abuelo materno, actor de profesión, tenía un enorme sentido del humor, una imaginación desbordante y gran cultura, siendo yo su única nieta me adoraba.

Las temporadas que pasaba en España me las dedicaba en cuerpo y alma. Lo que más recuerdo de mi abuelo son las historias que me contaba sobre las giras que hacía con su Compañía Teatral, y las anécdotas divertidas sobre distintos papeles que interpretaba, como el de un oficial de la S.S. alemana, al que una abuelita judía le reconociera por la calle y le persiguiera a paraguazos.

Otro de nuestros entretenimientos favoritos era interpretar papeles de historias que nos inventábamos entre los dos y donde él era el Príncipe Azul, ogro, duende o rey... pero yo ineludiblemente era la Princesa. Todo aquello me entusiasmaba tanto que, desde muy pequeña tuve muy claro que lo que más quería era ser actriz.

El primer book lo hice cuando tenía 15 años con la ayuda de mis padres que consiguieron convencer a un fotógrafo profesional para que se prestase a una sesión fotográfica con una adolescente sin experiencia, más bien bajita, con granos en la frente pero, eso sí, con unas enormes ganas de hacer lo que más le gustaba. Para conseguirlo tuve que prometerles que seguiría estudiando, y lo cumplí.

Fue duro combinar los estudios de Periodismo con los de Arte Dramático, pase largas noches sin descansar para terminar algún trabajo, pero quien algo quiere, algo le cuesta.

***Inace, dosta je kontroverzna licnost, sudeci po njenim golisavim slikama koje se nalaze svuda po netu...
evo nekih pristojnijih sluka Smile

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) 79037_11

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) 79037_12

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) 79037_13

inace, bila je u vezi sa glumcem adrianom brodi, poznatom po filmu Pijanista...

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) 79037_14
Nazad na vrh Ići dole
*Anchy*
Tete
Tete
*Anchy*


Broj poruka : 345
Godina : 32
Lokacija : Contigo,Guille... PARASIEMPRE!!!
Datum upisa : 10.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePet Feb 22, 2008 8:45 pm

super!!! tnx puno!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://guille-y-tete.serbianforum.info
*Penelopa*
Mali ljubicasti zmaj
Mali ljubicasti zmaj
*Penelopa*


Broj poruka : 315
Lokacija : Planeta Sirijus, carstvo Zmajeva :)
Datum upisa : 21.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePet Feb 22, 2008 8:53 pm

pa nisi napisala svoje misljenje lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Anchy*
Tete
Tete
*Anchy*


Broj poruka : 345
Godina : 32
Lokacija : Contigo,Guille... PARASIEMPRE!!!
Datum upisa : 10.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePet Feb 22, 2008 8:56 pm

paaaa jako lepa.... slobodna devojka... Razz Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://guille-y-tete.serbianforum.info
alex96
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
alex96


Broj poruka : 91
Lokacija : Sa Guilletom daleko !!!
Datum upisa : 14.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePon Feb 25, 2008 2:59 pm

Swatka je!!!!Malkice me je nervirala jer obozavam Evuuuu lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Penelopa*
Mali ljubicasti zmaj
Mali ljubicasti zmaj
*Penelopa*


Broj poruka : 315
Lokacija : Planeta Sirijus, carstvo Zmajeva :)
Datum upisa : 21.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 12:06 am

ajoj, tu te razumem potpuno Smile
ali da je lepa - to ne moze da se porekne...
Nazad na vrh Ići dole
alex96
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
alex96


Broj poruka : 91
Lokacija : Sa Guilletom daleko !!!
Datum upisa : 14.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 3:43 pm

Ne mozeee Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tete's boyfriend
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Tete's boyfriend


Broj poruka : 27
Lokacija : Sa tete na pustom ostrvu
Datum upisa : 02.03.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 7:12 pm

Meni je sve u svemu lepa i dobra a tebi hvala za sve biorafije!
Nazad na vrh Ići dole
*Penelopa*
Mali ljubicasti zmaj
Mali ljubicasti zmaj
*Penelopa*


Broj poruka : 315
Lokacija : Planeta Sirijus, carstvo Zmajeva :)
Datum upisa : 21.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 10:48 pm

pa to mi dodje nekako kao profesionalna deformacija, imajuci u vidu da sam novinar Smile
Nazad na vrh Ići dole
nery
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
nery


Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 14.03.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimeNed Mar 16, 2008 11:12 pm

i nisam bas neki njen fan,ali je lijepa cura
Nazad na vrh Ići dole
*Penelopa*
Mali ljubicasti zmaj
Mali ljubicasti zmaj
*Penelopa*


Broj poruka : 315
Lokacija : Planeta Sirijus, carstvo Zmajeva :)
Datum upisa : 21.02.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePon Mar 17, 2008 1:19 pm

Pa i kratko se pojavljivala, ali je lepa i super glumi, i primetila sam da je poznata glumica...
Nazad na vrh Ići dole
nery
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
nery


Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 14.03.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimePon Mar 17, 2008 2:10 pm

da,super je odglumila ulogu
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Upoznajete forum o Guilleu & Tete
Dulce Maria


Broj poruka : 22
Godina : 30
Lokacija : Siempre con RBD
Datum upisa : 23.07.2008

Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 10:54 pm

onako, nije nesto
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dul-anny4ever.7forum.info
Sponsored content





Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Empty
PočaljiNaslov: Re: Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)   Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Elsa Pataki - Rakel (Markosova profesorka u koju je bio zaljubljen)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Guille & Tete amor :: ~~~Los Serrano~~~ :: Sve o glumcima iz serije...-
Skoči na: